Hoş geldiniz, BaşvuruYorum.com, çeşitli iş ilanları ve başvuruları hakkında yorum yapmak ve başvuru detaylarını tartışmak için güncel bir ortam sağlar.

Erciyes Üniversitesi Sağ. Bil. Ens. 2016-17 Bahar Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Lisans Doktora ilanı

166 Hit

Erciyes Üniversitesi Sağ. Bil. Ens. 2016-17 Bahar Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Lisans Doktora ilanı detayları aşağıda sunulmuştur.

Beden Eğitimi ve Spor 

Yüksek Lisans Kontenjan:5

ALES herhangi bir puan türünden en az 55 puan almış olmak

Spor Bilimleri Eğitimi veren Okulların Öğretmenlik, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği ve Rekreasyon Bölümü Mezunu Olmak


Egzersiz Fizyolojisi Anabilim Dalı

Yüksek lisans 1

Doktora 1

Başvurular  http://enstitubasvuru.erciyes.edu.tr  adresinden veya  http://sagens.erciyes.edu.tr  den elektronik ortamda yapılıp, işlemin tamamlanmasından sonra ekranda görülecek başvuru numarası, http://sagens.erciyes.edu.tr/sonform/index.html  adresinden alacakları başvuru dilekçesi üzerine yazılarak diğer evraklar ile birlikte eksiksiz olarak son evrak teslim tarihine kadar enstitü müdürlüğüne elden teslim edilmelidir.  Elektronik ortamda başvuru yapmayanların evrakları teslim alınmayacak, elektronik ortamda başvuru yapıp da evraklarını Enstitümüze teslim etmeyen adayların başvuruları iptal edilecektir.
NOT:
1.Online başvuruda adayın fotoğrafı; belirtilen formatta ve vesikalık olmalıdır, aksi durumda online başvurusu iptal edilir.
2. Öğrenci online başvurusunun iptali veya onayı ile ilgili gelişmelerin takibinden kendisi sorumludur.

Detaylı bilgi ve Başvuru

9 Ocak Y. Lisans ve Doktora kategorisinde Editör Yönetici ekledi

İlgili ilanlar

...