Ev Babalarından Bebe Bakımı

• 15 replies
  • 2125 views
*

Çevrimdışı kaya

• *
  • 10
Ynt: Ev Babalarından Bebe Bakımı
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2018, 08:25:14 »
Çocuk en güzel meyvedir, doya doya koklayın bu günlerde onları.

*

tares

« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2018, 18:56:01 »
Benim bebek annesinden çok bana düşkün 😀
Valla hocam benimki de öyle uyanıkken evden bile çıkamıyorum :)

*

Çevrimdışı Vip polis

« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2018, 16:28:58 »
ben çocuklarla ihraç olmadan öncede hep ilgileniyordum. Eşim de memur. İster istemez çalışanlar için bebek büyütmek çok zor. Annesi işte iken ben bakıyordum çocuklara.O zamanlar kredi ödediğim için pek imkanım yoktu bakıcıya verecek. Gece nöbetten çıkar gelirdim çocuklar bende. Yeme içme,altını değiştirme, çamaşır, bulaşık, oyun,banyo herşey :) hatta çocuklar o kadar alıştılarki yaptığım yemeklere isim bile koydular. Anneleri gelince biz baba çorbası istiyoruz senin çorbandan değil diye annesine sitem bile ediyorlardı:) İhraç olduk şimdi eskisinden de çok ilgilenmeye çalışıyorz. Anlamasınlar diye. hep sahte gülücükler yüzümüzde... oğlum arada soruyor. Baba sen polis misi? Ben de evet oğlum diyorum. Ama sen hep evdesin diyor. Ben de susuyor ve diyorumki sizinle daha çok oynamak için diyorum.onlarda seviniyor. Annesi öğretmiş her gece yatarlarken o minicik ellerini açıp dualar ediyorlar. Allahım ne olur babam işine dönsün amin diye...Allah bu minicik yavruların yüzü suyu hürmetine rahmetini esirgeme.Adalet er yada geç yerini bulur. Günün birinde inşallah görevlerimze döneceğiz.
Kurum: EGM
4 Ekim 2016 acik / 7 Şubat 2017 686 KHK ihraç
Adli idari bir sorusturma yok. / kraker yok.
Basvuru icelemesi devam ediyor.

« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2018, 18:40:16 »
Hukuki konularla ilgili mutlaka uzman hukukçu yorumları ile hareket ediniz.

672 Akademisyen, 15.05.2019'da kabul kararı bildirildi.

Başvurunuz hakkında verilen KABUL kararı tarafınıza tebliğ edilmek üzere ilgili kuruma teslim edilmiştir.

*

Çevrimdışı Dr 672

• 2192
  • 672'lik Uzm.Dr.
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2018, 12:53:27 »
Çocuklar ile geçirilen her saniyenin bile o kadar büyük bir değeri var ki; evde kalıp çocukların başında olmak bizim değil yavrularımızın kaderi olsa gerek..

İsteseler de asla bulamayacakları bir fırsat onlar için..
22.01.2019 - KABUL KARARIMI GÖRDÜM.

« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2019, 19:46:29 »
15 aylık kızım var. Sabahları ona bakıyorum. İnanılmaz bir terapi oluyor. Zaten ailem en büyük dayanağım. Hukuk fakültesi üçüncü sınıf öğrencisiyim. Biraz da bu kafa dağıtmama yardımcı oluyor. Öğleden sonra ise ilköğretim öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. Forumda Ankara'da oturup ihtiyacı olanlar varsa onlara da yardımcı olabilirim. Böylece kara günlere bir çentik daha atmış oluyorum. Kara günlerimizi aydınlık yapan, çocuklarımız iyi ki varlar.
701 Sayılı KHK İhraç, EGM
Adli-İdari Soruşturma Yok, Kriter Yok
OHAL Komisyonu: İncelemeye Devam
Hukuk Fakültesi Öğrencisi 3/4