OHAL Komisyonu İadeler ve Gündem Okumaları

• 15950 replies
  • 1737518 views
Ynt: OHAL Komisyonu İadeler ve Gündem Okumaları
« Yanıtla #14950 : 16 Mayıs 2019, 00:43:27 »
Sayın Kinesyoloji hocam iadeniz hayırlı olsun.Rabbim beterinden korusun.Darısı biz gariplere inşallah.(Amin)
Kasım 2015 istifa edilmiş sendika(21 ay)
Ağustos 2016'ya kadar bes(aylık 50 liradan toplam 2 yıl)
672 khk öğretmen
31 ocak 2017 takipsizlik alındı.Beklemeye devam...

Teşekkür Edenler: Dr. Kinesyoloji, Adalet321

« Yanıtla #14951 : 16 Mayıs 2019, 00:44:45 »
Kines Hocam Bizim hanıma soyledim seni Kines Hoca da iade oldu dedim. Hanımın tepkisi:
-- O adam bile iade oldu seni niye hala bekletiyorlar. 😁😁😁
Bende cevabı yapıştırdım tabi.
Adli ceza almayan herkes bir gün dönecek 😁😁
672'li Sendikadan İst. Etmiş Takipsizlik alsada Döner kesmeyi bırakıp çocuk bakmaya baslayan Öğretmen
-Üyelik 02.2014-08.2015
-08.2014-02.2015 arası askerde.Kesinti olmadı yani 😁
Başka zımbırtı yok sormayın 😂

« Yanıtla #14952 : 16 Mayıs 2019, 00:47:43 »
Yemin ederim pazartesi yazdıgım mesajda kines hocam bu aralar size karar çıkar demiştim, şimdi yol ortasındayım arabayı sağa çektim göbek atıyorum gelen geçen bana bakıyor, Kines hocam çok sevındımmmmm çokkk anlatamamm sen bizim babamızsın, Hakkını helal et bize☺️☺️☺️.

Arkadaşlar şuandan itibaren sayfaya yönetimine el koymakla beraber, kines hocamın bu zamana kadar yerine getirdiği bütün görevler şuandan itibaren ben  tarafından deruhte edilecektir, KIMILDAYANI BANLARIM 🤣🤣😂😅 gidip anama söyleyeyım kines hocam iade olmuş diye🙏🙏

« Yanıtla #14953 : 16 Mayıs 2019, 00:47:47 »
Sayın Kinesyoloji Hocam hayırlı uğurlu olsun. Vatana ve millete hayırlı olsun. Allah şükrünüzü daha da arttırsın. Herşey gönlünüzce, gönlünüz gibi güzel olsun

Teşekkür Edenler: Dr. Kinesyoloji

« Yanıtla #14954 : 16 Mayıs 2019, 00:48:06 »
Kines Hocam hayirli olsun iadeniz.En kötü gününüz böyle olsun .Darısı biz bekleyenlere insallah.
KHK lı esiyim 689 adli soruşturma gecirmedi.inceleme devam ediyor.

Teşekkür Edenler: Dr. Kinesyoloji, simitci

« Yanıtla #14955 : 16 Mayıs 2019, 00:50:49 »
Hocam izninizle birşey soracagim. YÖK ten aranmadan önce komisyon sayfasında kabul kararını görmüşmüydünüz?. Daha önce cevabi yazdisaniz kusura bakmayın.

« Yanıtla #14956 : 16 Mayıs 2019, 00:51:55 »
Kines hocam hakikaten beni niye bekletiyorlar sizce 😁. Hanımdan önce arandı benim kurum . ikimizin de olumlu görüş verildi. O iade oldu benim ki hala inceleniyor... Durumlar da aynıydı bu arada.
672'li Sendikadan İst. Etmiş Takipsizlik alsada Döner kesmeyi bırakıp çocuk bakmaya baslayan Öğretmen
-Üyelik 02.2014-08.2015
-08.2014-02.2015 arası askerde.Kesinti olmadı yani 😁
Başka zımbırtı yok sormayın 😂

« Yanıtla #14957 : 16 Mayıs 2019, 00:52:06 »
Kines hocam, gözünüz Aydın, Allah hayırlı etsin. Bundan sonraki hayatınız hayırlısıyla istediğiniz gibi olur inşallah.
İadeniz yanlış anlamayın hak etmediğinizden değil, hayal gibi, rüya gibi. Son dönemde arkadaşların retleri o kadar fazla oldu ki, içinize karamsarlık çökmüştü. İçimizdeki umut yeniden yeşerdi.
21 temmuz açık, 1 eylül ihraç ... okurken sanki kendimi okudum.
Hayırlısıyla ben ve diğer bekleyenleri de iade kabul haberlerimizi en koşa sürede alırız inşallah.
Tercihlerinizde üç büyük şehir yapmayı düşünüyor musunuz? Malum söylenmemiş 😎.
Tercih için ne kadar süre verdiler?
672-Akademisyen
Hala incelenmekte

« Yanıtla #14958 : 16 Mayıs 2019, 00:53:10 »
Kinesyolog  ;D bir bu kalmıştı onu da ben yazmak istedim

Bir sorum olacak

Durumunla ilgili bir analiz yapabilir misin neden bu kadar bekledin sence sıra gelmedi ref yok ok başka tahminin varmı

Mesela rektör dekan falan değiştimi tekrar kurum görüşü yada yeniden idari inceleme yapılmış mı aynı üniv yazsan yökte arada kaynar mısın?

Eski üniv ne yakın yerlerimi yazacaksın 3 büyük yazacakmısın merak ettim iade olan sen olunca istersen uyu cevap verme yarın yazarsın heyecanlandık bizde  ;)

672
EnBk uzman
İncelemeye devam 15/05

« Yanıtla #14959 : 16 Mayıs 2019, 00:53:14 »
Kinesyoloji hocam iade haberinizi şimdi gördüm, inanın kendim iade olmuş kadar sevindim Rabbim bir daha böyle beter sınavlarla karşılaştırmasın inşallah, herşey gönlünüzden geçtiği gibi olsun bundan sonraki yaşamınızda güzel insan...
679 KHK
Kurum: EGM
Adli Durum: Soruşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar (11.04.2018)
İncelemeniz Devam Etmektedir.