Akademisyen İhraçları

• 10 replies
  • 342 views
Akademisyen İhraçları
« : 15 Nisan 2019, 20:02:32 »
Bu konu başlığı altında akademisyen ihraçları ile ilgili bilgi ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Yorumlarım şahsi fikir ve görüşlerimdir ve beni bağlar. Hukuki konularla ilgili mutlaka uzman hukukçu yorumları ile hareket ediniz.

672 Akademisyen, Komisyon incelemesi devam.(09.04.2019)
Adli soruşturma/kovuşturma yok...

Ynt: Akademisyen İhraçları
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2019, 20:22:15 »
Yorumlarım şahsi fikir ve görüşlerimdir ve beni bağlar. Hukuki konularla ilgili mutlaka uzman hukukçu yorumları ile hareket ediniz.

672 Akademisyen, Komisyon incelemesi devam.(09.04.2019)
Adli soruşturma/kovuşturma yok...

Teşekkür Edenler: Epsilon, peraline

« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2019, 03:37:43 »
Bu sayfa iyi oldu. Akademisyen arkadaşlara selamlar.
Ret kararı sonrası mahkeme süreci için: https://twitter.com/nmelihkutlu
Reddolanlar Kulübü: https://www.facebook.com/groups/reddolanlar/

Teşekkür Edenler: peraline

« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2019, 12:31:51 »
Merhabalar,

33a Araştırma Görevlisi kadrosunda olan birisini iade olunca 50d olarak atayabilir mi üniversite acaba? Bunu Merak ediyorum...

Teşekkür Edenler: nmelihkutlu

*

Çevrimdışı güvensiz

« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2019, 15:44:30 »
Teşekkür ederiz sayfa için. Erciyes Üniversitesi ihraçlarından forumdaşlar iade bilgilerinizi yazarsanız sevinirim. Bizden AGÜ ye dönenler olmuş deniyor bilgisi lan paylaşırsa sevirim.
672 li Akademisyen (Erciyes Üniversitesi, Doçent), 3 Kasım 2018 takipsizlik alındı

Teşekkür Edenler: Dr. Kinesyoloji, nmelihkutlu

*

Çevrimdışı güvensiz

« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2019, 11:15:40 »
mazlumunahı, işteöylebirşey?
672 li Akademisyen (Erciyes Üniversitesi, Doçent), 3 Kasım 2018 takipsizlik alındı

« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2019, 09:33:18 »
Akademisyen arkadaşlar bir sorum olacak. Bilgilendirirseniz cok sevinirim. Ben Erciyes Univ. de doktora yapıyorum( dum ). İhrac olayından sonra tabi başka şehirden geliş gidiş yapmak biraz zor olmaya başladı. Doktorada iki dönem eğitimi dondurdum ve başka da hakkım kalmadı. Bu dönem kayıt yaptım ama sanırım gidip doktoraya devam edemiyecegim. Bu dönem tez konusu seçmem gerekiyor ama sorum şuki hiçbirşey yapmasam acaba ne olur ? Yani enstitiü doktorayı bitirirni bu durumda.
Böyle bir hukuksuzluk olmaz canım burası Muz cumhuriyetimi ki durduk yere adam işten çıkarılsın bekliyelim dedik dedik önce hakkı hukuku kimsenin takmadığını ardından da Muz cumhuriyeti olduğumuzu anladım. Aslında kafamda doktora olayı bitti ama içimde hala ümit var. Ben uzata bilidiğim kadar uzatayım bakarsın yarın iade olurum da kaldığım yerden devam ederim diyorum
Neyse kafanızı şişirdim... Allah cumlemize yardım etsin.
672 Akademisyen. 5 Aralık 2018 Takipsizlik.

El hasıl cehennem lüzumsuz değil. Çok işler var ki, bütün kuvvetiyle yaşasın cehennem der.
Cennet dahi ucuz değildir; mühim fiyat ister...

« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2019, 16:48:45 »
Teşekkür ederiz sayfa için. Erciyes Üniversitesi ihraçlarından forumdaşlar iade bilgilerinizi yazarsanız sevinirim. Bizden AGÜ ye dönenler olmuş deniyor bilgisi lan paylaşırsa sevirim.
Hocam iade yok. digitallerden yeni haber geldi, gelin alın diye. Dosya açık. Sonumuz hayır olur inş...
Akademik
672 KHK, KYOK, İnceleniyorrrrrrr...

Teşekkür Edenler: nmelihkutlu, güvensiz

« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2019, 11:18:58 »
Hocam iade yok. digitallerden yeni haber geldi, gelin alın diye. Dosya açık. Sonumuz hayır olur inş...
Sayın hocalarım dijitallerle beraber KYOK ta aldım. Adli- idari soruşturma dosyamı da aldım. Bilgilerinize....
Akademik
672 KHK, KYOK, İnceleniyorrrrrrr...

Teşekkür Edenler: nmelihkutlu, güvensiz

*

Çevrimdışı güvensiz

« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2019, 00:11:57 »
Sayın hocalarım dijitallerle beraber KYOK ta aldım. Adli- idari soruşturma dosyamı da aldım. Bilgilerinize....

Bende 5 ay önce KYOK aldım ama soruşturma dosyasını vermedi Savcı bey işimiz yoğun diye. Siz kimden aldınız dosya içeriğini hocam. Yeni mi aldınız?