Banka Sebebiyle İhraç olanlar

• 2383 replies
  • 304410 views
Ynt: Banka Sebebiyle İhraç olanlar
« Yanıtla #2320 : 23 Nisan 2019, 00:28:02 »
Karar kesin hocam .
İlahiAdalet hocam Bizdeki sadece dosya açık yazıyor
Heyet görüşmesi falan yazmıyor
Sıramı gelmedi yoksa duruşmaya mı çağıracaklar
Kafamda deli sorular

« Yanıtla #2321 : 23 Nisan 2019, 12:35:09 »
İlahiAdalet hocam Bizdeki sadece dosya açık yazıyor
Heyet görüşmesi falan yazmıyor
Sıramı gelmedi yoksa duruşmaya mı çağıracaklar
Kafamda deli sorular
Hocam dosya durumu uyapdan  başka bi yerden bakılıyor , tam olarak nereden bakıldığını bende bilmiyorum , bilen birisinden yardım alırsanız daha faydalı olur .

« Yanıtla #2322 : 25 Nisan 2019, 13:45:01 »
Merhaba dün bankadan dolayı eşimin ilk duruşması oldu ve bilirkişi incelemesi için 5 ay ertelendi.Bilirkişi neye göre değerlendiriyor.Kriterler neler bilgisi olan var mı?

« Yanıtla #2323 : 25 Nisan 2019, 16:50:42 »

Merhaba dün bankadan dolayı eşimin ilk duruşması oldu ve bilirkişi incelemesi için 5 ay ertelendi.Bilirkişi neye göre değerlendiriyor.Krit
Merhaba dün bankadan dolayı eşimin ilk duruşması oldu ve bilirkişi incelemesi için 5 ay ertelendi.Bilirkişi neye göre değerlendiriyor.Kriterler neler bilgisi olan var mı?
Merhaba hocam.bilirkisi raporu cikinca kesinlikle sizde b8r ornegini alin dosyadan cunku bazen yanlis olabiliriyor tekrar istersiniz incelemesini
Komisyon hala incelemeye devam..

« Yanıtla #2324 : 25 Nisan 2019, 17:46:17 »
Merhaba dün bankadan dolayı eşimin ilk duruşması oldu ve bilirkişi incelemesi için 5 ay ertelendi.Bilirkişi neye göre değerlendiriyor.KritMerhaba hocam.bilirkisi raporu cikinca kesinlikle sizde b8r ornegini alin dosyadan cunku bazen yanlis olabiliriyor tekrar istersiniz incelemesini
Biz tekrar bilirkişi raporu istedik dikkate bile almadılar

« Yanıtla #2325 : 25 Nisan 2019, 21:39:17 »
Biz tekrar bilirkişi raporu istedik dikkate bile almadılar
Hocam bizim mah.birini bilirkisi farkli ücretler yazmis galiba kisi bunu belirtti baskan biz biliyoruz extradan bilgiler var dedi excele falan dokmusler galiba
Komisyon hala incelemeye devam..

« Yanıtla #2326 : 30 Nisan 2019, 12:09:05 »
Biz dün komisyondan yaklaşık 1 yı önce karar verilmiş ama dün elimize olmuş bor red kararı var savcılıkta açık bir dosyamız çar bankada talimatlı tatıhlerde toplamda 26 bin tl Ocak’ta yatıyor ama çekilme tarihi Nisa’nda buna hiç değinilmiyor Büşra’ya Mart’a arabamızı satıp Nisa’nda paramızı çekip hesabı 0 kayıp araba alıyor ve başka bi katılım bankasından kredi çekip ev almamız var bunları belgelerimle isbat edersem savunmamda etkili olurmu bide okul ve Cihan medya ya değinilmiş ama Cihan medyayı hatırlamıyoruz okul indiri amaçlı böyle bi indirim yapmıştı sanırım çünkü okul temel liseydi nasıl bi savunma  yapmalıyız yardımcı olursanız burda yazıyorum çünkü asıl sorun banka  gibi bide kurum milli savunma

« Yanıtla #2327 : 30 Nisan 2019, 23:03:04 »
Nazlı kaderdaşım geçmiş olsun.
Çocuğunuzun okuldaki velisi sizmiydiniz ? Okul ve cihan medya ödemesini hangi ödeme aracıyla ve kimin adına yapmıştınız ? Teşekkürler.

« Yanıtla #2328 : 02 Mayıs 2019, 10:50:06 »
Nazlı kaderdaşım geçmiş olsun.
Çocuğunuzun okuldaki velisi sizmiydiniz ? Okul ve cihan medya ödemesini hangi ödeme aracıyla ve kimin adına yapmıştınız ? Teşekkürler
[/eşim ihraç ben  değil bu kararda eşimin Veli de eşindi ödemeyi  bonus Kartla yapmıştıkcihanda büyük ihtimalle bonusla yanlız şöyle birşey 2017 ye kadar taksıt ödemememizi finansal destek dıyor halbusrmki okula kayyum atanmıştı bu tarıhekada ödemlerimizi kayım aldı üstelik okul 2016 kapandı ve bu ödememizi alamadık hala ellerinde yanı bir yıl boşuna para yatırıldık kayuma

Teşekkür Edenler: my teacher

« Yanıtla #2329 : 02 Mayıs 2019, 16:31:26 »
herkese merhaba, 27 martta bank asyadan ilk duruşmam oldu.duruşmaya girmeden önce inanılmaz bir stresim vardı tabi korkularımda. duruşmada hakimin tavırları ve ses tonu beni çok rahatlatmıştı. duruşmaya segbisle katılmam istenilmişti ama ben bizzat mahkemeye gittim ve bana hakim dava sana tebliğ edildi mi diye sordu ben de hayır dedim edevletten öğrendim dedim ve hakim bana tebliğ edilmediği için bulunduğum ilçe adliyesine kızdı. bana bulunduğun ilçeden segbisle katılabilirdin dedi bende bizzat burada olmak istedim herşeyi anlatmak istedim dedim. bana neden bankaya para yatırdın diye sordu bende o dönem ev alma girişimim oldu bekar olduğum içinde çeyiz paramı ayırıp daha önceden hesabım olan bank asyaya gittim ve kar payına yatırdım dedim birikim amaçlı, neden üzerine hiç eklemedin dedi bende evin peşinatını denkleştirmeye çalışıyordum peşinatı ödedikten sonra üzerine ekleme yapacaktım dedim neden paranı çektin dedi bende ozaman yapılan uyarılardan dolayı bankadan rahatsız oldum dedim ve vadesinden önce paramı çektim dedim evimin tapusunun yanımda olduğunu ayrıca maaş hesabımda herşeyin açıkça ortada olduğunu söyledim bir ara nasıl olduysa kendimi kaybedip ben nasıl buraya kadar geldiğimi anlayamadım demişim hakimde e para yatırmışsın onun için buradasın deyince iyi de benim talimattan haberim olmadıki dedim. sonrasında hakim dijital incelemelerin de gelsin öyle karar verelim dedi başkada birşeyin yokmuş dedi bana savunmanı yazılı olarak hazırla evin tapusunu ve maaş hesabının hesap özetini getir dedi ve duruşma 10 temmuza atıldı. bu arada hesap açılış 2006, 13.02.214 te bank asyaya 2000tl çeyiz parası yatırma aynı tarihte halk bank maaş hesabımda 18000tl param vardı bunuda duruşmada belirttim amacım talimata uymak olsa yada talimattan haberim olsa bütün paramı aktarmam gerekmezmiydi dedim. paramı 2014 haziranda çektim birdaha da işlem yapmadım. sizce durum ne olur