Polis İhraçları/Açıkları Platformu

• 3268 replies
  • 299247 views
Polis İhraçları/Açıkları Platformu
« : 01 Aralık 2017, 00:15:09 »
KHK zulmüne kurban giden masum polisler burada dertleşebilir, paylaşım ve analiz yapabilirler.

Tüm masumların görevlerine döndüğü günü görebilmek ümidiyle...
Yorumlarım şahsi fikir ve görüşlerimdir ve beni bağlar. Hukuki konularla ilgili mutlaka uzman hukukçu yorumları ile hareket ediniz.

672 Akademisyen, Komisyon incelemesi devam.(09.04.2019)
Adli soruşturma/kovuşturma yok...

Ynt: Polis İhraçları
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2017, 00:20:57 »
Tutarsız işleme konu edilen çok polis var.

Mışlı muşlu isnatlarla ihraç edilen polisler var.

Polis akademisinde çalıştı diye, özel şubelerde çalıştı diye, misyon koruma görevine gitti diye ihraç edilenler var.

Allah yardımcınız olsun.

Komisyon hepinizi döndürecek...
Yorumlarım şahsi fikir ve görüşlerimdir ve beni bağlar. Hukuki konularla ilgili mutlaka uzman hukukçu yorumları ile hareket ediniz.

*

Çevrimdışı Vip polis

« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2017, 00:25:44 »
Tskler kinesyoloji hocam. Hem burayi hem de diger kisimi da takipteyiz.
 hic bir kiriter yok iken, bu yapiyla hic bir sekilde alakam yok  iken 4ekimde sebepsizce aciga alindim. Neyden nicin aciga alindigi ogrenemeden de 7 subat 686 khk ile ihrac oldum. Adli idari hicbir sorusturmam olmadi yok. Hic bir kiriter yok. Neyden ihracim bilmiyorum. Insallah komisyondan umutluyum.
Kurum: EGM
4 Ekim 2016 acik / 7 Şubat 2017 686 KHK ihraç
Adli idari bir sorusturma yok. / kraker yok.
Basvuru icelemesi devam ediyor.

« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2017, 00:27:31 »
Teşekkür ederim Kinesyoloji hocam
Hak istenmez alınır, hakkına aşık halkına sadık.

Egm,679 KHK .
İnceleme devam ediyor.

*

Çevrimdışı 686zede

• *
  • 9
  • Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır...
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2017, 00:35:07 »
İyi geceler hocam. Uzun zamandır sizi takip ediyorum ve yorumlarınızı beğenerek okuyorum. Çok teşekkür ederim hocam böyle bir platform kurarak tüm mazlumların yanında olduğunuz için. Ben 686 KHK ile egmden ihraç edildim. Tahmini olarak da bankadan ihraç oldum. 2011 Ağustos hesap açılması ile ayda 700-800 ₺ para yatırma 17-25 Aralık sonrası ise 1 ₺ girişim yok ve daima hesaptan para çektim ve 2014 Mayıs'ta paranın tamamını çektim hocam. Bu süre zarfında ise babama borç verdim elimdeki parayi. 2015 Eylül ayında ise babam başka bir banka üzerinden yanlışlıkla borç aldığı miktarı benim bank asya hesabıma 22.500₺ para EFT yapmış bilgim dahilinde olmadan ve yanlışlıkla gönderdi. Bende parayı 20 gün hesapta tuttum daha sonra başka hesabıma havale ettim sizce benim durumum ne olur komisyon gözünde?
İdari ve adlî süreç yok hakkımda. Şimdiden teşekkürler hocam Allah sizden razı olsun bir an evvel görevinize dönme temennisiyle...
686 KHK EGM İHRAÇ
2017/OCAK DA SORUŞTURMA AÇILMIŞ. 25 AYDIR İFADEMİ DAHİ ALAMADILAR. DİJİTALLER İADE EDİLDİ...
KOMİSYON : İNCELEME DEVAM EDİYOR.
twitter.com/686zede1

*

Persona non grata

« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2017, 00:39:24 »
Çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok emeğiniz var. Hakkınız ödenmez sayın hocam. Çok fazla paylaşım yapmıyorum. Ama bütün mesajları okuyorum. Eşim 670 KHK ile ihraç. Daha önce de yazdım hatırlarsanız. Başka hiçbir işlem yok. Umutlanıyorum ama bazen de dayanamiyorum. Artık bitsin bu işkence diyorum. Eşim rütbeli personel di. Şu anda başka kuruma verilirse nasıl olacak diye düşünüyor. Paylaşmayı çok sevmez. Ben takip ediyorum ve ben mesaj yazıyorum. Ama bildiğim tek şey o mesleğini çok seviyordu ve biz ailecek çok fedakarlık yaptık mesleği için. Ben kızımın tam üniversiteye başladığı bu senede bunları yaşamak çok zor geliyor. Baska bir ilde ve büyükşehirde tam burslu özel bir üniversite de basladi. Ben su anda cok şükür çalışıyorum. Ve çocuklarıma yetişebiliyorum maddi olarak ama yaşadığımız bu haksızlıklar manen beni tüketiyor. Sizce ben eşimin iade edilmesi için umutlu olmalımıyım? Eşinizin emniyet personeli olduğunu biliyorum. Teşkilatı tanıdığınızı düşünerek soruyorum. Teşekkür ediyorum. Herşey için.

*

Persona non grata

« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2017, 00:51:29 »
Bütün masum olanların ve vatanı için ihaneti aklından geçirmemiş olan herkesin yaşadığı bu kabusların bir an önce sona ermesini Yüce Allah dan dilerim. Ve siz bu forumda herkese bir umut oldunuz sizinde en kısa sürede mesleğinize dönmenizi diliyorum. Idare yetkililerinden gerçekten ellerini vicdanlarina koymalarını bekliyorum artık. O meşhur sözünüz var ya yaşadığımızı yaşamadan ölmesinler. O kadar güzel bir söz ki... Daha fazlasını değil bizim bu yaşadıklarımızı yaşasınlar onlara yeter zaten. Ama ben artık çok şükür ahiret var diyorum.

« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2017, 00:52:45 »
İyi geceler hocam. Uzun zamandır sizi takip ediyorum ve yorumlarınızı beğenerek okuyorum. Çok teşekkür ederim hocam böyle bir platform kurarak tüm mazlumların yanında olduğunuz için. Ben 686 KHK ile egmden ihraç edildim. Tahmini olarak da bankadan ihraç oldum. 2011 Ağustos hesap açılması ile ayda 700-800 ₺ para yatırma 17-25 Aralık sonrası ise 1 ₺ girişim yok ve daima hesaptan para çektim ve 2014 Mayıs'ta paranın tamamını çektim hocam. Bu süre zarfında ise babama borç verdim elimdeki parayi. 2015 Eylül ayında ise babam başka bir banka üzerinden yanlışlıkla borç aldığı miktarı benim bank asya hesabıma 22.500₺ para EFT yapmış bilgim dahilinde olmadan ve yanlışlıkla gönderdi. Bende parayı 20 gün hesapta tuttum daha sonra başka hesabıma havale ettim sizce benim durumum ne olur komisyon gözünde?
İdari ve adlî süreç yok hakkımda. Şimdiden teşekkürler hocam Allah sizden razı olsun bir an evvel görevinize dönme temennisiyle...
Başvurusu incelenen 686'nın irtibat/iltisak vs barındırmadığı, bankasya hesabının bulunduğu, örgüt talimatına konu edilebilecek işlemleri olmadığı kanaatiyle başvurusunun KABÜLÜNE...

Hayırlısı diyelim. Banka hesap hareketleriniz net olarak anlaşılabiliyor.

*

Çevrimdışı 686zede

• *
  • 9
  • Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır...
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2017, 00:56:12 »
Başvurusu incelenen 686'nın irtibat/iltisak vs barındırmadığı, bankasya hesabının bulunduğu, örgüt talimatına konu edilebilecek işlemleri olmadığı kanaatiyle başvurusunun KABÜLÜNE...

Hayırlısı diyelim. Banka hesap hareketleriniz net olarak anlaşılabiliyor.
Sagolun hocam tesekkur ederim Allah razi olsun peki iade konusunda hukumleri ne olur engin tecrubelerinize dayanarak
686 KHK EGM İHRAÇ
2017/OCAK DA SORUŞTURMA AÇILMIŞ. 25 AYDIR İFADEMİ DAHİ ALAMADILAR. DİJİTALLER İADE EDİLDİ...
KOMİSYON : İNCELEME DEVAM EDİYOR.
twitter.com/686zede1

« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2017, 00:57:26 »
Çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok emeğiniz var. Hakkınız ödenmez sayın hocam. Çok fazla paylaşım yapmıyorum. Ama bütün mesajları okuyorum. Eşim 670 KHK ile ihraç. Daha önce de yazdım hatırlarsanız. Başka hiçbir işlem yok. Umutlanıyorum ama bazen de dayanamiyorum. Artık bitsin bu işkence diyorum. Eşim rütbeli personel di. Şu anda başka kuruma verilirse nasıl olacak diye düşünüyor. Paylaşmayı çok sevmez. Ben takip ediyorum ve ben mesaj yazıyorum. Ama bildiğim tek şey o mesleğini çok seviyordu ve biz ailecek çok fedakarlık yaptık mesleği için. Ben kızımın tam üniversiteye başladığı bu senede bunları yaşamak çok zor geliyor. Baska bir ilde ve büyükşehirde tam burslu özel bir üniversite de basladi. Ben su anda cok şükür çalışıyorum. Ve çocuklarıma yetişebiliyorum maddi olarak ama yaşadığımız bu haksızlıklar manen beni tüketiyor. Sizce ben eşimin iade edilmesi için umutlu olmalımıyım? Eşinizin emniyet personeli olduğunu biliyorum. Teşkilatı tanıdığınızı düşünerek soruyorum. Teşekkür ediyorum. Herşey için.
Rahat olun diyorum... Komisyon egm hatalarının farkında. Egm de yapılanların izahı yok. Şöyle dendi en ufak şüphe duyduğunuzu atın gitsin...

Hal böyle olunca cepheleşmelere kurban gidenler, göz önünde olanlar, kıskanılanlar, torbanın içinde buldu kendini.

Farklı kurum olayına takılmayın.

Selamlar.