Polis İhraçları/Açıkları Platformu

• 3467 replies
  • 333903 views
Ynt: Polis İhraçları/Açıkları Platformu
« Yanıtla #3420 : 18 Mayıs 2019, 01:47:15 »
S.A DEVRELERİM, BÜYÜKLERİM HAYIRLI geceler hayırlı sahurlar. ben 16 kasım açık 22 kasım ihraç istanbul kadrosu açığa alındığım gün dijitaller alındı hala gelmedi dijitaller. diğer bi husus ne adlı ne idari bi soruşturmam olmadi arayan soran yok bildiğim hiç bir kriter yok kodlama filan varmı yokmu onuda bilmiyorum öğrenen arkadaşlar nasıl yaptı banada söylerse çok memnun olurum. şimdi ben niye açığa alındım niye ihraç oldum yemin ederim bilmiyorum komisyonda incelemeye devam diyor. şimdi merak ettiğim istanbul kadrosu hep mi böyle benim gibi dijitalleri almadı alan varsa nasıl başardı. yada 16 22 kasımcılara özel bi uygulama bu gözünüzü sevim bi yol gösterin bi akıl verin nedir bu benim durumum. herkese dua ediyorum yemin ederim rabbim tez zamanda bu haksızlıkları ortadan kaldırsın inşallah. sevgi ve saygilarimi sunuyorum hayırlı geceler diliyorum

« Yanıtla #3421 : 18 Mayıs 2019, 02:22:52 »
Kardeşim ben bimer,cimer yazdım cihazlarimi verin suçtur gibi imaj alınıp 8 ay once verildi.Fakat daha rapor gitmemiş ıstanbul hepsu busekil ben surekli yazdığım icinmi imaj alındı bilmiyorum bu yolu dene emniyete yönlendiriliyor onlar arıyor iki arkadaş var onlarda hala tel verilmedi ama yazmadilarda boyle bi şansını dene derim ohal  kalktı suc gibi güzel bir dilekce yazdim ben 1 ayı geçmedi emniyet aradi bildi verdi.Istanbul olayındada herkes busekilde bekliyor bende 4 ekim 6 ocakciyim zerre kriter yok neyden ihraç olduğumuda bilmiyorum bekliyorum ama katip rapor gelsin buyuk ihtimal ile takipszlik verilir tarzı konuşuyor buarada savcılığada dilekçe yazdım bise çıkmadı ifade alip biseyler sonuclansin dedim savci bey kabul etmemiş...
EGM,679 İstanbul kadrosu açık dosya mevcut inceleme devam...

Teşekkür Edenler: acaBaBa

« Yanıtla #3422 : 18 Mayıs 2019, 02:32:31 »
Baba devrem benim durumu yorumlayabilirmisin bende 701 Khk EGM ihraç dan 3 ay önce gıyabi takipsizlik ,17 25 öncesi diye bir ifade bir daha gelmedi diyen bir arkadaş ,kodlama olarak bende etüt eş felan diye bir şey yazmıyor.sadece söyle yazıyor SC,SCC,SAKT Diye yazıyor
701 KHK-Takipsizlik -EGM                                                        inceleme devam ediyor.                                          Şimdilerde Firinci

*

Çevrimdışı Baba

« Yanıtla #3423 : 18 Mayıs 2019, 03:29:52 »
Baba devrem benim durumu yorumlayabilirmisin bende 701 Khk EGM ihraç dan 3 ay önce gıyabi takipsizlik ,17 25 öncesi diye bir ifade bir daha gelmedi diyen bir arkadaş ,kodlama olarak bende etüt eş felan diye bir şey yazmıyor.sadece söyle yazıyor SC,SCC,SAKT Diye yazıyor

Muhtemel ortada refarans bul

Iade şansın var

Bide devrem durumlarinizi ayrıntılı madde madde yazın

Örnek
1- 26 nisan açık 701 ihraç
2_ Adlı durum .....
3-) derece1 ?
      Alan ?
       2015 mart alan dışı?
      Ofis
      Etüt 2015 vs

Bu tarz yazarsanız algılamamız daha net olur

Ben sizin durumda olanlarin olumlu olacağını düşünüyorum

« Yanıtla #3424 : 18 Mayıs 2019, 04:41:33 »
Kardeşim ben bimer,cimer yazdım cihazlarimi verin suçtur gibi imaj alınıp 8 ay once verildi.Fakat daha rapor gitmemiş ıstanbul hepsu busekil ben surekli yazdığım icinmi imaj alındı bilmiyorum bu yolu dene emniyete yönlendiriliyor onlar arıyor iki arkadaş var onlarda hala tel verilmedi ama yazmadilarda boyle bi şansını dene derim ohal  kalktı suc gibi güzel bir dilekce yazdim ben 1 ayı geçmedi emniyet aradi bildi verdi.Istanbul olayındada herkes busekilde bekliyor bende 4 ekim 6 ocakciyim zerre kriter yok neyden ihraç olduğumuda bilmiyorum bekliyorum ama katip rapor gelsin buyuk ihtimal ile takipszlik verilir tarzı konuşuyor buarada savcılığada dilekçe yazdım bise çıkmadı ifade alip biseyler sonuclansin dedim savci bey kabul etmemiş...
valla şefim benim kafa almıyor  dondu kaldı valla basmıyor yav 30 ay oldu abi bende ilk etapta bimere cimere yazılar yazmıştım ama gelen yanıt 677 ile görevden alındığınız tespit edilmiştir diyor şâka gibi herşey ya. lan arkadaş imaj dediğin nedir ya alırsın geri milletin malını verirsin ya. bu nebiçim bi iştir bunca masumun günahına girdiler ya. rabbim yanina bırakmasın bunu bizlere yaşatanların abi ne diyim. emmimiz dayımız yok bir tek allahımız var kurban olduğum şu mübarek günlerin hürmetine bu sıkıntılardan bizleri kurtarsın.

« Yanıtla #3425 : 18 Mayıs 2019, 13:33:26 »
Seninde savcı m.a mı bi onceki sayfada yazdım ama gormdiniz galiba

« Yanıtla #3426 : 18 Mayıs 2019, 13:52:53 »
Muhtemel ortada refarans bul

Iade şansın var

Bide devrem durumlarinizi ayrıntılı madde madde yazın

Örnek
1- 26 nisan açık 701 ihraç
2_ Adlı durum .....
3-) derece1 ?
      Alan ?
       2015 mart alan dışı?
      Ofis
      Etüt 2015 vs

Bu tarz yazarsanız algılamamız daha net olur

Ben sizin durumda olanlarin olumlu olacağını düşünüyorum
              devrem 26 Nisan açık 8 temmuz ihraç 701 Khk,ancak bendeki takipsizlik evragi tek sayfa bir ifade geçme kısmı birde malum CD kart ordada  derece1 ?
      Alan ?
       2015 mart alan dışı?
      Ofis
      Etüt 2015 vs  böyle hiçbir şey yazmıyor , sadece SC SCC ,SAKT diye açıklama yapmış
701 KHK-Takipsizlik -EGM                                                        inceleme devam ediyor.                                          Şimdilerde Firinci

*

Çevrimdışı Baba

« Yanıtla #3427 : 18 Mayıs 2019, 14:55:09 »
              devrem 26 Nisan açık 8 temmuz ihraç 701 Khk,ancak bendeki takipsizlik evragi tek sayfa bir ifade geçme kısmı birde malum CD kart ordada  derece1 ?
      Alan ?
       2015 mart alan dışı?
      Ofis
      Etüt 2015 vs  böyle hiçbir şey yazmıyor , sadece SC SCC ,SAKT diye açıklama yapmış

Savcılığa git bir dilekçe ile soruşturma dosyasının bir örneğini al

Dilekçe yaz

Orada hepsi var

Ona göre yeniden değerlendirelim

« Yanıtla #3428 : 18 Mayıs 2019, 15:38:21 »
Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sayın meslektaşlarım 15 Mayıs ta gerekçeli kararım çıktı. Gerekçeli kararın bir noktası çok canımı sıkıyor. Eşimin telefonunda çıkan bylock dosya artığıni benimde gerekçeli kararımda yazmışlar. Her ikimizin de bylock kullanıcısı olmadığımız a dair  raporlarimiz var. Bu nedenle komisyonun bana RET vereceğini düşünüyorum. Eşim zaten bu kriter ile ret aldı. Ben bu gerekçeli karara itiraz edebilir miyim. Edersem faydası olurmu. Teşekkürler.

*

Çevrimdışı Baba

« Yanıtla #3429 : 18 Mayıs 2019, 16:02:54 »
      Alan ?
       2015 mart alan dışı?
      Ofis

Savcılığa git bir dilekçe ile soruşturma dosyasının bir örneğini al

Dilekçe yaz

Orada hepsi var

Ona göre yeniden değerlendirelim
Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sayın meslektaşlarım 15 Mayıs ta gerekçeli kararım çıktı. Gerekçeli kararın bir noktası çok canımı sıkıyor. Eşimin telefonunda çıkan bylock dosya artığıni benimde gerekçeli kararımda yazmışlar. Her ikimizin de bylock kullanıcısı olmadığımız a dair  raporlarimiz var. Bu nedenle komisyonun bana RET vereceğini düşünüyorum. Eşim zaten bu kriter ile ret aldı. Ben bu gerekçeli karara itiraz edebilir miyim. Edersem faydası olurmu. Teşekkürler.
Istinafa etiraz edin

Twitter kullaniyormusunuz

Siz CD kart bilgileri neydi